Zamieszkaj we Wrocławiu

Dzisiejsza kondycja rynku nieruchomości jest bardzo opłacalna dla klientów, dlatego warto teraz zainwestować we własne mieszkanie. Wartości nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska spadają w zbliżonej skali, jak w pozostałych częściach kraju, co mocno nęci do mieszkania we Wrocławiu. W moim krótkim przewodniku zaprezentuję parę spraw, na które musisz koniecznie zwrócić uwagę. Wrocław ma mnóstwo zalet, nęcących do osiedlenia tutaj, lecz ma również trochę wad.
Przestronne mieszkania - Archicom.pl
Miasto Stu Mostów dzieli się na 5 dużych dzielnic. Mieszkańcy zazwyczaj mylą je z osiedlami. W samym sercu miasta rozciąga się Stare Miasto, wspaniała okolica do osiedlenia. Ceny są tam zdecydowanie najwyższe.Wszystko przez obecność mnóstwa pięknych punktów, takich jak Park Staromiejski, dostęp do teatrów, parków i galerii handlowych oraz prestiż. Na niższym stopniu w raporcie cen sytuuje się Śródmieście, dość rozwlekła dzielnica z wieloma pięknymi osiedlami.

Kolejne tematy

Wrocław a edukacja na uczelniach wyższych

książki
Written by: ricoeurian
From: http://www.flickr.com
Przychodzi taki dzień w naszym życiu, kiedy każdy zastanawia się, jakie miasto miałby obrać by rozpocząć w nim studia. Studia Wrocław? Warszawa? Teraz skupmy się na tym pierwszym punkcie.Wyświetl większą mapę
Najpiękniejsze są te zbudowane na Wielkiej Wyspie. Klientów do wyboru mieszkań na niej przekonują pobliskie tereny zielone, dostęp do Odry, wyciszenie oraz solidne poniemieckie budownictwo. Mankamentem osiedlenia się tam okazuje się skomunikowanie. Osiedla są zlokalizowane w niemałym dystansie do środka miasta, a MPK zwykle się spóźnia. Komunikacyjny aspekt jest najbardziej znaczącym wyznacznikiem, który sprawia, że koszty lokum w dzielnicy Psie Pole są najniższe, jakie zna miasto. Deweloperzy Wrocław ustawiają je na małym poziomie zważając na kiepski dojazd. Jeżdżący samochodami mieszkańcy utyskują na gigantyczne korki przy arterii na Warszawę. Mieszkańcy poruszający się MPK z kolei na to, że na Psie Pole wysyłane są wyłącznie autobusy. Znacznie bardziej komfortowo skomunikowana z jądrem miasta okazuje się dzielnica Krzyki. Cechuje się ona gamą paradoksów – można w niej znaleźć wielkie i nieatrakcyjne peerelowskie osiedla (Gaj) i piękne, przedwojenne zabudowania willowe. Dzielnica, która ma relatywnie niskie ceny i ma charakter rozwojowy, to Fabryczna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.