Ceny nieruchomości na Pomorzu

W kraju od dawna obserwujemy spadek cen u deweloperów. Gdańska ta tendencja obniżkowa również dotyczy. Średnio za metr kwadratowy mieszkania zapłacimy teraz sześć tysięcy, to o wiele taniej niż w 2011 o zbliżonej porze. Na rynku willi jest nawet bardziej korzystna sytuacja dla planujących zakup. Tu opłaty za metr obniżyły się aż o 500 złotych. Aktualnie należy zapłacić około 4600 za m2. Czyli tam samo jeśli chodzi o wille, jak i mieszkania Gdańsk wykazuje ogólnokrajową tendencję.


Gdańsk
Written by: MrSco
Niezbędne wiadomości cenowe już znasz. Teraz pojawia się problem – w którym miejscu zamieszkać w nadmorskiej metropolii? To bardzo ważny wybór na wiele lat, więc nie można niczego czynić nierozważnie.

Zachęcam, aby sięgnąć po kartkę i nakreślić swoje preferencje, a następnie porównać je z aktualnymi ofertami. Znajdziesz je oczywiście w sieci, po wpisaniu takich fraz, jak chociażby „mieszkania w Gdańsku”. Oceń dokładnie swoje położenie – jak wiele osób liczy twoja rodzina, czy wychowujesz latorośle. To fundamentalne, by potomstwu zapewnić prawidłowe warunki na dojrzewanie. Powinny mieć dostęp do dobrych szkół, miejsc rekreacyjnych i parków. Jeśli jesteś osobą starszą, z pewnością polubisz zaciszne peryferie metropolii.

Dla mieszkańców młodych, wkraczających w dorosłe życie, polecam mieszkanie w ścisłym środku nadmorskiego miasta. Taka dzielnica gwarantuje dojście do różnych parków, kin, muzeów oraz błyskawiczny dojazd do miejsc pracy. Urokliwość podbija mocno bliskość pomników historii Starego Miasta. Nie bez znaczenia jest także komfortowy transport na dobrą plażę.

Ciekawą propozycją, która scala zarazem wygodny dojazd do jądrem Gdańska, jak i zieleń, stało się osiedle Maćkowy. To niezwykle miły i spokojny region Gdańska, świetny dla osób lubiących ucieczkę od zgiełku. Potężnym plusem osiedla są ceny. Cztery kąty tam spotkasz już od 4 tysięcy za m2, dużo mniej, niż w sercu metropolii. Deweloper (sprawdź propozycję: http://www.kokoszki.pl/)oferuje tam estetyczne budownictwo jedno i wielorodzinne.
2012-10-22 13:08:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.