Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Bogata oferta , a także bardzo wysoki poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko zdobyła renomę wśród studentów, stając się silnym ośrodkiem edukacji.
WSTiE gwarantuje słuchaczom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez szanowanych wykładowców na najbardziej perspektywicznych kierunkach kształcenia. Szkoła pozwala na naukę w trybie bolońskim, w skład którego wchodzą trzyletni licencjat oraz dwuletnie studia magisterskie. W ofercie szkoły znajdują się również uzupełniające studia podyplomowe dla nauczycieli.

Kolejne tematy

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - interesujące kierunki edukacji

Absolwenci, studia
Written by: http://sxc.hu
From: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako szkoła niepubliczna. Dobra oferta edukacyjna oraz wysoki poziom oferowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zdobyła uznanie wśród studentów, stając się liczącym się centrum edukacji.


absolwenci
Treści źródłowe: www.morguefile.com
Wśród wielu profili kształcenia proponowanych przez szkołę, jednym z najpopularniejszych jest informatyka studia, które przygotowują studentów do pracy w sektorze IT. W toku nauki, studenci uzyskują umiejętności z dziedziny języków programowania i systemów operacyjnych, hurtowni danych, multimediów i grafiki. Dzięki nabytej wiedzy teoretycznej i zdolnościom praktycznym, studenci mogą znaleźć pracę w firmach przygotowujących i rozwijających oprogramowanie, realizujących hurtownie danych oraz firmach zajmujących się biznesem internetowym. Dla ludzi ukierunkowanych na kierunki oferujące rozsądne perspektywy zawodowe oraz chcących rozpocząć interesujące studia informatyka jest zdecydowanie najkorzystniejszym wyborem.

Następnym popularnym profilem, oferowanym przez WSTiE jest turystyka i rekreacja. Są to studia wyposażające absolwenta w umiejętności pozwalające na podjęcie pracy w przedsiębiorstwach z sektora turystycznego. Uczelnia powala na zdobycie wiedzy teoretycznej , a także zdolności praktycznych w dziedzinie usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, planowanie imprez turystycznych czy działań marketingowych. W czasie edukacji, studenci poznają reguły działania spółek turystycznych, w zakresie ich zarządzania oraz zdobywają umiejętności pozwalające na skuteczną promocję.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.