Spoglądaj na innych i odkrywaj spokój ducha

Rozumienie języków obcych, otwiera was najróżniejsze kraje i daje wiele środków, ale też szczęścia.


Nie da się ukryć, iż w dzisiejszych czasach, obce języki bywają drzwiami na świat.


Możemy dogadać się z ludźmi z innych kultur i dostrzec, że nie cali jesteśmy tacy sami.


A dzięki najróżniejszym tradycjom twoje życie, może być pełne odcieni, przyjaźni i degustacji, o których nawet nam się nie śniło.


komputer
Oprawcowane przez: Ministerio de Relaciones Exteriores
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Z pewnością, obcy język zwiększa również nasze nadzieje na rynku pracy, zarówno w rodzinnym jak i w innym państwie. Dzięki komunikowaniu się innymi językami, mamy nadziję na międzynarodowe staże, wolontariaty i wydarzenia, jakie mogą być sposobem na życie. A gdy już ładnie znamy inny język, to odblokowuje się też przed wami więcej historii, filmów i utworów. A może pokusisz się i napiszesz mail do twojego ukochanego piosenkarza?


Kolejne tematy

Biura tłumaczeń

Praca, biznesmen
Oprawcowane przez: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl
W okresie wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość przynajmniej trzech języków zdaje się być obowiązkowa. Niestety niezbyt wielu spośród nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najczęściej stosowany jest język angielski, ale w zachodniej części kraju, między innymi we Wrocławiu, ze względu na bliskość granicy przeważa język niemiecki.


czasami bywa tak, iż język, sam ciebie w sobie zauroczy, bo kiedy posłyszymy nagle muzykę włoskiego czy portugalskiego, chcemy pójść za nim dalej. Oczywiste jest, że języki ofiarowują ci także wolność i urozmaicenie. Gdy zwiedzasz, możesz pogadać z autochtonicznymi mieszkańcami i dzięki temu smakować lepiej bycie, które jest bardziej pokręcone, aniżeli ci się śniło. Porozumiewanie się innymi językami stymuluje też niewątpliwe pracę umysłu i podobno przeciwdziała demencji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.