Internetowa giełda wolnych ładunków.

Dla wszystkich przedsiębiorstw transportowych aktualne informacje z kategorii: wolne ładunki lub firmy spedycyjne są niezwykle ważne.


Jeśli Twoja firma chce zredukować wolne przebiegi pojazdów, posłuży jej z pewnością giełda transportowa. Możesz na niej zamieścić informacje o miejscu na ładunek w drodze powrotnej. Na twoją ofertę odpowie na przykład firma produkcyjna, której potrzebny jest transport krajowy.

Europejska Giełda Transportowa TRANS to prężnie rozwijająca się na rynku europejskim giełda transportowa. Oferuje ona duże ilości wolnych samochodów ciężarowych i ładunków każdego dnia. Twoje zlecenie transportowe z pewnością znajdzie spedytora. Forum transportowe działające na stronie internetowej giełdy daje klientom możliwość zbierania i wymiany informacji o zleceniach spedycyjnych, przewoźnikach, cenach, czyli w skrócie mówiąc o newsach z dziedziny transport i spedycja.

Dzięki komunikatorowi i giełdzie TRANS firmy transportowe mają możliwość szybkiego i łatwego kontaktu z różnymi przewoźnikami. Zamieszczane ogłoszenia dotyczą nie tylko transportu krajowego ale także zagranicznego.


Zaletami korzystania z elektronicznej giełdy są przede wszystkim: możliwość szybkiego dotarcia do wielu potencjalnych kontrahentów, otrzymywanie nie tylko bieżących ale również sprawdzonych informacji, skrócenie czasu potrzebnego na znalezienie i finalizację oferty - a więc optymalizacja kosztów transportu i efektywność działania.

Wszystkie osoby zainteresowane poznaniem programu TRANS.eu mogą bezpłatnie przez 30 dni przetestować jego działanie i poznać wiele przydatnych funkcjonalności i dołączyć do grona zadowolonych klientów.
2017/12/04, 10:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.