Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - interesujące kierunki edukacji

WSTiE w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako szkoła prywatna. Szeroka oferta oraz bardzo wysoki poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko uzyskała szacunek wśród studentów, zostając silnym centrum edukacji.
WSTiE zapewnia słuchaczom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez szanowanych wykładowców na najbardziej przyszłościowych kierunkach kształcenia. Uczelnia pozwala na podjecie nauki w trybie bolońskim, w skład którego wchodzą trzyletnie studia licencjackie oraz dwuletnie studia wyższe. W ofercie szkoły znajdują się także specjalistyczne studia podyplomowe (http://www.wste.edu.pl/studia/).

Kolejne tematy

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Oprawcowane przez: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Bogata oferta oraz bardzo wysoki poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko zdobyła szacunek wśród kandydatów na studentów, zostając silnym centrum edukacji.


Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Written by: iStockphoto.com
From: iStockphoto.com
Wśród wielu profili kształcenia oferowanych przez uczelnię, jednym z najbardziej popularnych jest grafika komputerowa studia, które przygotowują studentów do pracy w sektorze informatycznym. W toku edukacji, studenci zdobywają umiejętności z zakresu języków programowania i systemów operacyjnych, baz danych, plików multimedialnych i grafiki. Dzięki przyswojonej wiedzy teoretycznej i umiejętnościom praktycznym, studenci mają możliwość znaleźć zatrudnienie w spółkach tworzących i rozbudowujących oprogramowanie, projektujących bazy danych oraz - (szczegóły w podanym źródle) firmach prowadzących biznes w sieci. Dla studentów ukierunkowanych na wykształcenie dające przyzwoite perspektywy zawodowe oraz chcących ukończyć pasjonujące studia informatyka jest zdecydowanie najlepszym wyborem.

Następnym popularnym kierunkiem, proponowanym przez WSTiE jest turystyka i rekreacja. To studia wyposażające absolwenta w wiedzę pozwalającą na podjęcie pracy w spółkach z sektora turystycznego. Szkoła daje możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej oraz zdolności praktycznych z zakresu usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, organizowanie imprez turystycznych oraz działań marketingowych. W toku edukacji, studenci poznają reguły funkcjonowania przedsiębiorstw turystycznych, w zakresie ich zarządzania oraz (czytaj resztę pod adresem) pozyskują umiejętności pozwalające na efektywną promocję. Tok studiów umożliwia odbycie praktyk w renomowanych firmach oraz ukończenia przydatnych kursów rozszerzających umiejętności zawodowe studentów. Wszystkie te cech sprawiają, że turystyka i rekreacja studia dające szerokie perspektywy zawodowe.
2013-06-14 09:02:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.