Pamiętaj o nauce języka obcego - inwestuj w swój rozwój

Jeśli ktoś dobrze śledzi aktualną sytuację na rynku pracy, wie dobrze, jak niezmiernie trudno teraz o stałe zatrudnienie. Wszystko to za sprawą światowego kryzysu. Duże przedsiębiorstwa nie zatrudniają kolejnych ludzi.
Niekiedy także dochodzi do redukcji etatów. Firmy zamierzają zaoszczędzić gdzie tylko się da. Nie w każdej sytuacji również pomocne jest dyplom wyższej uczelni. Przekonują się o tym młodzi ludzie po studiach, którzy nie potrafią znaleźć sobie pracy w wyuczonym zawodzie. Bardzo często muszą pracować w różnych restauracjach albo klubach poniżej swoich oczekiwań.

Słownik, słownictwo
Written by: EnglishForYou
From: EnglishForYou
Podstawą sukcesu jest wybranie dobrego kierunku studiów. Zanim zaniesiemy papiery na konkretną uczelnię, można dogłębnie przeanalizować rynek pracy i sprawdzić, który zawód jest najbardziej przyszłościowy. Aby podnieść własne szanse można jeszcze w czasie studiów zastanowić się nad swoją karierą w przyszłości. (tłumaczenia specjalistyczne angielski) Możemy przecież czerpać z ogromnej oferty praktyk studenckich lub wolontariatów. tego typu działanie z pewnością będzie dobrze widziane przez potencjalnego pracodawcę.

nauka angielskiego
Written by: World Literature Today
From: http://www.flickr.com
Ale zwłaszcza, należy położyć nacisk na poznawanie języków obcych. W obecnych czasach jest to konieczność. Dzisiaj bez znajomości języka angielskiego nie można znaleźć dobrej pracy, na przykład w zawodzie tłumacza w dobrym biurze zajmującym się tłumaczeniami http://prolexico.com/. Jest to niezbędne minimum, przy czym mile widziana jest znajomość przynajmniej dwóch języków obcych. zdecydowanie pomocna strona, mądrze jest odwiedzić - tłumaczenia Spectlumacz.pl Język angielski (ekstra źródła) otwiera nam wrota do wspaniałej kariery. Warto dodać, że jest to ogólnoświatowy język biznesu i polityki. Doskonała znajomość angielskiego pomoże nam znaleźć ciekawą posadę w każdym zakątku świata - o tego rodzaju tłumaczeniach więcej na http://spectlumacz.pl/. Dziś językiem angielskim posługują się wszystkie nacje, dlatego jesteśmy w stanie swobodnie zawierać znajomości z wszystkimi ludźmi- nie powstrzymuje nas żadna bariera językowa.

Kolejne tematy

Jakie informacje można nabyć kończąc informatykę?

nauka
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu/
Informatyka oraz związany z nią przemysł są szybko rozwijającymi się dziedzinami wiedzyoraz techniki. Niezmiennie rośnie popyt na fachowców, zapewniających przedsiębiorstwom konkurencyjność i wdrażanie najnowszych technologii. Równorzędnie ze wzrostem istoty informatyki w dzisiejszej gospodarce, wzrasta zainteresowanie tym kierunkiem studiów wśród absolwentów szkół średnich.


Dlatego jeszcze dzisiaj zobaczmy, jaka szkoła języków obcych nam najbardziej odpowiada i wykupmy wybrany kurs. Na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno. Z kolei, znajomość któregoś egzotycznego języka na pewno podwyższy nasze notowania na rynku pracy. Jest to więc doskonała inwestycja w przyszłość.
2013-08-06 16:30:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.