Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Oprawcowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jakiś czas temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i bary stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. To doskonałe rozwiązanie. Możemy w końcu wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Można w spokoju posiedzieć i pogadać z przyjaciółmi bez konieczności nieustannego rozgarniania wiszących w pomieszczeniu chmur dymu. Naturalnie, w dużej ilości restauracji są pomieszczenia dla palących, zatem nie powinni oni czuć się w jakiś sposób dotknięci tym zakazem. Duża ilość palących z pewnością z powodu wspomnianego zakazu podjęła decyzję o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tej sytuacji może e-papieros.

Pod tą nazwą kryje się małe urządzenie elektroniczne, które ma za zadanie zastąpić normalne papierosy. Oczywiście jest ich już wiele rodzajów, można kupić do nich odpowiednie preparaty które nadają smak, a także dostarczające nikotynę terapeutyczną. Tego rodzaju papieros może mieć różne „moce”, w zależności od tego jakiego rodzaju preparat do niego zakupimy. Można kupić takie w ogóle bez zawartości nikotyny, aż po takie ze zwiększoną jej ilością.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Oprawcowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Tego rodzaju urządzenie naturalnie jest wielorazowego użytku. Możemy używać tego sprzętu wiele razy. Z racji tego, że to urządzenie elektroniczne trzeba ładować jego akumulatorek, uzupełniać płyn a czasem wymieniać różne elementy na nowe, bo zwyczajnie się zużywają.

Elektroniczny papieros nie wytwarza dymu, gdyż nic się w nim nie pali, tylko użytkownik inhaluje się właściwą mieszanką. W związku z tym nie ma zakazu używania go w miejscach publicznych. Pomimo, że to urządzenie jest dość drogie, to jednak używanie go jest zdecydowanie bardziej opłacalne niż kupowanie zwykłych papierosów, których ceny dotarły już do prawie piętnastu złotych za pudełko.

Kolejne tematy

Jeśli nie możemy być na studiach dziennych, to studia zaoczne są znakomitym rozwiązaniem

fizjoterapia zaocznie
Written by: Connect Euranet
From: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy rozpocząć studia na fizjoterapii, ale nie możemy pozwolić sobie na studiowanie stacjonarne, to znakomitym wyjściem będą studia wieczorowe lub zaoczne.


Standardowe papierosy pewnie nigdy całkowicie nie znikną z rynku, jednak jeśli chcemy zrobić cokolwiek dla swojego zdrowa i nie zatruwać paleniem życia otoczeniu warto zdecydować się na kupienie e-papierosa. Z pewnością nie będziemy żałować tej decyzji, a być może uda nam się zupełnie rzucić palenie.
2017/06/28, 10:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.