Rozwijaj wyobraźnię w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na wielu portalach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na ciekawą zabawę dla maluchów. Zarazem może się ono bawić i uczyć w tym samym czasie.

Kolejne tematy

Rozwijaj kreatywność w kolorowankach

Matka z dzieckiem
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu
Kolorowanki dla dzieci do wydrukowania dostępne są na wielu portalach. Można je ściągnąć i wydrukować, a potem w nich rysować. Jest to prosty sposób na ciekawą zabawę dla najmłodszych. Zarazem może się ono bawić i uczyć w tym samym momencie.


Mama i dziecko
Oprawcowane przez: iStock
Treści źródłowe: iStock
Jeśli chcesz, by twoje maluch bawiło się i w tym samym czasie uczyło, wybierz kolorowanki do wydruku. W odróżnieniu od zwykłych kolorowanek, gdzie wystarczy rysować od linii do linii, te mają też nauczać twoje malucha, np. takich użytecznych umiejętności jak kaligrafowanie czy twórcze myślenie. Dzięki twórczym zadaniom dziecko rozwija swój zdolności. Kolorowanki online świetnie przygotowują je do edukacji. Rysując w tych kolorowankach, maluch edukuje się, bawiąc. Wspólna rozrywka to wspaniały sposób na spędzenie czasu z maluchem. Rysując wymyślajcie wspólnie w co mogą zamienić się różne litery. na przykład w kolorowankach litera „o” może stać się słońcem, buzią, kółkiem wózka... i czym jeszcze? Taka rozrywka pozwoli maluchowi lepiej zapamiętać i oswoić nową literkę kiedy rysuje. Miejsca do rysowania mogą mieć różnorakie formy. Część z nich polega tylko na pokolorowaniu od kreski do linii, natomiast pozostałe mogą oferować bardziej oryginalne zadania, przykładowo za pomocą kolorowanki do wydrukowania można nauczyć się kaligrafować. Ćwiczenie wzorków pozwala doprowadzić do perfekcji szczególny ruch ręki. Powtarzanie dla dziecka wcale nie musi być nużące. Przypomnijmy sobie, jak nasza dziecko powtarzałanowąumiejętność w nieskończoność, nawet jeżeli my byliśmy już tym zmęczeni. ile razy musieliśmy podnosić zrzuconąłyżeczkę! identycznie jest z bazgraniem.
Treści źródłowe: Animade
Oprawcowane przez: G.S.
2017/06/28, 10:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.