Religie
Radiohead

Rockowe grupy lat 80. i 90.

Paul McCartney stwierdził już dawno temu, że klasyczny rock jest nieśmiertelny.
I nie ma prawdopodobnie osoby, która się z tym stwierdzeniem nie zgodzi. Fakt, muzyka rockowa cały czas się zmienia, a kolejne utwory brzmią inaczej od poprzednich.
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Oprawcowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Wyjątkowe studia podyplomowe

Jakie studia podyplomowe, Kraków proponuje przyszłym studiującym, przekonać się można szperając w Internecie, na stronach www różnych uczelni. Szeroka gama ofert, która skierowana jest do przyszłych studentów, zawiera kierunki takie jak komunikacja społeczna – co cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród młodych i starszego pokolenia. Innego typu uczelnie, proponujące studia gastronomiczne, także mogą się pochwalić sporo specjalizacji do wyboru. Studia podyplomowe mają w ofercie wykłady i ćwiczenia na wysokim poziomie. Niemała baza tematyki do wyboru usatysfakcjonuje także bardzo wymagających i żądnych wiedzy młodych ludzi.
Oszczędności i inwestycje
Treści źródłowe: millionaireacts.com

Niższą ratę warto zamienić w oszczędności

Spłacający i ubiegający się o kredyt hipoteczny nie powinni koncentrować swoich finansów wyłącznie na spłacie rat. Według Expandera to właśnie kredytobiorcy powinni szczególnie dbać o oszczędzanie, bo zapewnia ono poduszkę finansową.

Powstał pierwszy polski samochód autonomiczny

Studenci z Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, członkowie Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych skonstruowali Jurka, czyli pierwszy polski pojazd autonomiczny, który porusza się samodzielnie bez udziału kierowcy.

Łódź: trwa projekt dla seniorów

Trwa seria bezpłatnych wykładów i warsztatów dla seniorów, zachęcających ich do większej aktywności w sferze publicznej

Wyłączenie sygnału analogowej telewizji naziemnej

19 marca 2013 roku zostanie wyłączony analogowy sygnał telewizji naziemnej na terenie obejmującym Elbląg, Rzeszów, Szczecin, Warszawę i Wisłę.

Dziesiąty dzień sede vacante - kardynałowie przygotowują się do konklawe

W niedzielę większość z 115 kardynałów, którzy już we wtorek wezmą udział w Konlawe niedziele spędzili w Rzymie odprawiając msze święte w swoich kościołach tytularnych. Nieliczni zdecydowali się na by ostatnią niedzielę przed rozpoczęciem wyboru nowego następcy Benedykta XVI udać się na modlitwę do włoskich sanktuariów.

W Warszawie odbył się drugi Wikimaraton

W Warszawie w lokalu pańatwoomiasto przy Andersa 29 odbył się drugi już maraton edytowania Wikipedii. Zgromadziło on tym razem ponad dwudziestu uczestników.

Dziewiąty dzień sede vacante - komin nad Kaplicą Sykstyńską został zamontowany

Kaplica Sykstyńska jest już prawie gotowa do rozpoczęcia konklawe, dziś na jej dachu zamontowano komin, przez który ogłoszone zostaną wyniki kolejnych głosowań. Podobnie przygotowane są już mieszkania w domu św. Marty, w którym od wtorku zamieszkają kardynałowie-elektorzy. Znamy też już plan dnia, według którego odbywać będzie odbywać się wybór następcy Benedykta XVI.

Marek Borowski o jednomandatowych okręgach wyborczych

Z senatorem niezależnym Markiem Borowskim rozmawia reporter Wikinews Patryk Matyjaszczyk.


Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.