Nauka
tłumaczenia
Written by: U.S. Embassy Tel Aviv
From: http://www.flickr.com

Rola wyspecjalizowanego tłumacza

W dzisiejszym świecie znajomość obcej mowy jest wartością niezwykle przydatną. Dzięki temu można komunikować się z ludźmi z innych krajów, między innymi w trakcie podróży za granicę. Międzypaństwowe kontakty są także bardzo istotne w świecie biznesu.
ubrania - akt
Oprawcowane przez: Kris Duda
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie pozycje możemy odszukać w księgarni?

Pomimo, że statystycznie rzecz ujmując mnóstwo Polaków w ogóle nie czyta literatury, to i tak w księgarniach za każdym razem możemy znaleźć mnóstwo ludzi. Nabywają tam prezenty, przeglądają publikacje, czasem także czytają całe tomy. Popularność tych miejsc można wytłumaczyć tym, że znajdziemy tam nie wyłącznie literaturę piękną. Owszem, tego typu tytuły zawiera tam sporo regałów, jednak również odmienne typy produktów, jak podręczniki czy albumy, znajdą się tam na pewno. Oto parę typów wydawnictw, których z powodzeniem możemy tam poszukiwać.
mezoterapia
Oprawcowane przez: DER-MED
Treści źródłowe: DER-MED

Na co zwrócić uwagę, poszukując fachu odpowiedniego dla siebie?

Każdy z nas chciałoby znaleźć świetną działalność, jaka pozwoli mu na rozwijanie własnych zainteresowań i otrzymywanie za to wynagrodzenia, jakie będzie na tyle duże a także zadowalające, iż będziemy mogli sobie pozwolić na wszystko, co tylko będzie nam niezbędne i lepiej - na co będziemy mieli w tym momencie zachciankę.
magazyn
Oprawcowane przez: Gareth Jones
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kursy organizowane przez UE, czyli jak w prosty sposób zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe

Aktualny rynek pracy wyróżnia się dużą niestabilnością i zmiennością. Właśnie dlatego dobrze jest przez cały czas się kształcić i polepszać swoje doświadczenie zawodowe tak, by być bardziej pożądanym dla przyszłego pracodawcy. W tym wypadku pomoc zapewniają nam szkolenia unijne, które są nie tylko profesjonalne, lecz również darmowe.
szkolenie
Written by: TijsB
From: http://www.flickr.com

Zapisz się na kurs i podwyższ własne zdolności w oczach przełożonych

Dzisiejszy, niesamowicie wymagający dla młodych ludzi, rynek pracy, nie pozostawia złudzeń, iż największe szanse na interesującą i dobrze płatną pracę, mają osoby utalentowane, dysponujące wieloma praktycznymi kompetencjami oraz z chęcią poszerzające osobiste kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych kursach.
studia wyższe

Popularne kierunki studiów

Studia to okres nauki i wiele osób podejmuje próbę zdobycia cennych umiejętności oraz doświadczenia właśnie zaczynając od nich. Jedne kierunki cieszą się większą popularnością, inne mniejszą i każdy może zdecydować się na taki kierunek, który najbardziej mu pasuje.
dokumenty
Oprawcowane przez: Historyworks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kilka informacji o tłumaczeniach, jak dzieli się ludzi trudniących się zawodowo wykonywaniem tłumaczeń

Tłumaczem będzie się przeważnie nazywać osobę, jaka zajmuje się przekładem mowy albo pisanego tekstu na inne języki. Tłumaczenia są realizowane w dwóch kierunkach, czyli z języka ojczystego na obcy i odwrotnie. Wśród różnych tłumaczy wydzielić można parę specjalności, w zależności od tego, czym się oni zajmują. Bardzo duża liczba przedstawicieli tego zawodu będzie się zajmować tłumaczeniami słowa pisanego.
nauka
Written by: Les Roches International School of Hotel Management
From: http://www.flickr.com

Matura to jak wiadomo nie bzdura - jak przygotowywać do egzaminu dojrzałości?

Jeśli marzymy o pójściu na studia, to powinniśmy dobrze zdać maturę. O to jak wiadomo mają zadbać nauczyciele w naszych szkołach, ale często sporo lekcji zdarzyło się nam, jako uczniom opuścić. W dodatku nie zawsze chciało nam się przygotowywać na lekcje i raczej nie za każdym razem mamy pewność w związku ze zbliżającą się ogromnymi krokami maturą.
maszyna do szycia
From: http://futureblog.pl

Dlaczego warto szyć ubrania a nie kupować je w sieciówkach?

Szycie ubrań jest coraz bardziej powszechne. Mimo tego, iż mamy doskonale wyposażone sklepy, w których możemy kupić wszystko, często za nieduże pieniądze, wciąż doceniania jest oryginalność, której nie zaoferują sieciówki. Kupując ubrania w sklepach, nie zawsze mamy okazję na ich dopasowanie do naszej figury. Szyjąc ubrania samemu, możemy liczyć na to, że nikt inny na ulicy nie wystąpi w takim samym zestawie.
kursanci
Written by: PitchPatch
From: http://www.flickr.com

Nasze lingwistyczne umiejętności - zobacz

Znajomość języka angielskiego wydaje się być w dzisiejszych czasach czymś w zasadzie oczywistym. Władanie nim to jedna z ważniejszych umiejętności zarówno pracowników dużych firm, jak również turystów czy studentów. Nie dziwi to, bowiem dzisiejszy świat to globalna wioska, która musi mieć swój własny kod do porozumiewania się. Na całe szczęście pośród wielu rozmaitych języków padło na angielski, który nie jest który nie jest trudnym językiem, a sam proces jego nauki może okazać się bardziej przygodą.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.