Warszawski Festiwal Nauki

XVI Warszawski Festiwal Nauki: dzień czwarty

Od 21 września 2012 roku trwa XVI Warszawski Festiwal Nauki. W czwartym dniu Festiwalu (24 września) odbyło się wiele wydarzeń popularyzujących naukę.

XVI Warszawski Festiwal Nauki: dzień trzeci

Od 21 września 2012 roku trwa XVI Warszawski Festiwal Nauki. W trzecim dniu Festiwalu (23 września) odbyło się wiele wydarzeń popularyzujących naukę.

XVI Warszawski Festiwal Nauki: dzień drugi

Od 21 września 2012 roku trwa XVI Warszawski Festiwal Nauki. W drugim dniu Festiwalu (22 września) odbyło się wiele wydarzeń popularyzujących naukę.

XVI Warszawski Festiwal Nauki: dzień pierwszy

21 września 2012 roku rozpoczął się XVI Warszawski Festiwal Nauki. Podczas festiwalu obędzie się kilkaset wydarzeń popularyzujących naukę

XV Warszawski Festiwal Nauki: dzień szósty

Trwa XV Warszawski Festiwal Nauki, który zapowiadaliśmy. W piątym dniu, w środę 21 września 2011, odbyły się między innymi, prezentacje: „Co było rewolucyjnego w wynalezieniu druku?” oraz „Matematyka a świat fizyczny”

XV Warszawski Festiwal Nauki: dzień piąty

Trwa XV Warszawski Festiwal Nauki, który zapowiadaliśmy. W piątym dniu, we wtorek 20 września 2011, odbyły się między innymi, prezentacje: „Czy Fukushima to drugi Czarnobyl?” oraz „Błędy w zeznaniach naocznych świadków”

XV Warszawski Festiwal Nauki: dzień czwarty

Trwa XV Warszawski Festiwal Nauki, który zapowiadaliśmy. W czwartym dniu, w poniedziałek 19 września 2011, miały się odbyć, między innymi prezentacje: „Czy język tworzy rzeczywistość? O językowym obrazie rzeczywistości polityków i jego uwarunkowaniach” (nie odbył się) oraz „Jak to jest być nietoperzem? Czy możemy poznać naturę umysłów zwierząt”

XV Warszawski Festiwal Nauki: dzień trzeci

Trwa XV Warszawski Festiwal Nauki, który zapowiadaliśmy. W trzecim dniu, w niedzielę 18 września 2011, odbyły się, między innymi prezentacje: „Wszechświat z klocków LEGO, czyli o tym co to jest i jak sobie zrobić Mechanizm z Antykithiry”; „Cała prawda o konserwantach w żywności” oraz „Maria Skłodowska-Curie: znaczenie naukowe jej badan”

XV Warszawski Festiwal Nauki: dzień drugi

Trwa XV Warszawski Festiwal Nauki, który zapowiadaliśmy. Odbyło się kilkadziesiąt imprez mających na celu popularyzację nauki. Między innymi wykłady „Jak "produkuje" się talenty?”; „Jak "produkuje" się naukowców?” oraz „Reporter na tropie odkrycia”

XV Warszawski Festiwal Nauki: zapowiedź

wersja poprawiona)]]
W dniach od 16 (na jednym z banerów została podana data 17 września co zostało później naprawione) do 25 września 2011 odbędzie się XV Warszawski Festiwal Nauki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.