Studium
szkoła
From: www.morguefile.com

Nadrób stracony czas - szkoła dla dorosłych

Nauka to dość istotna sprawa – oczywiście dzisiaj ciąży na nas obowiązek nauki aż do osiągnięcia osiemnastu lat, czyli mniej więcej do etapu, w którym najczęściej młodzi ludzie podchodzą do matury. Niestety nie wszystkim dane jest zakończyć szkołę średnią. Jest wiele przyczyn, dla jakich dużo osób nawet nie rozważa ukończenia szkoły średniej – czasem zmuszeni są rozpocząć pracę na swoje utrzymanie już w tak młodym wieku, często nie umożliwia im tego stan zdrowia. Wielu ludzi, którzy rzucają naukę w liceum ogólnokształcącym wywodzi się z trudnych domów, w których odbywa się wiele złych rzeczy – alkoholizm, przemoc... to się po prostu niestety dzieje.
książka
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Rozwijanie kompetencji zaraz po ogólniaku –Wrocław

Mając lat dziewiętnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed niezmiernie trudnym wyborem, czym się zająć. W dobie kryzysu, znalezienie dobrze płatnej pracy jest dużym wyzwaniem, a skończenie ogólniaka w żaden sposób tego nie ułatwia. Jeśli dalej chcemy się kształcić, konkurencyjnym dla studiowania rozwiązaniem jest policealne studium, zwiększające znajomość rzeczy i w krótszym czasie gwarantujące uprawnienia do przyjęcia pracy w konkretnej dziedzinie.
Written by: PLATU Korepetycje

Nauka na Dolnym Śląsku

Wielu rodziców przyszłych słuchaczy i osób dorosłych stoi przed problemem wyboru dobrej uczelni. Na polskich absolwentów czekają nie tylko rodzime uczelnie ale także zagraniczne. Jak pokazują nam sondaże edukacja na dolnym śląsku jest na wysokim.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.