Warszawa
Książki
Written by: Matthew
From: http://www.flickr.com

Zajęcia indywidualne i korepetycje

Patrząc na korepetycje matematyka Warszawa może się poszczycić znakomitym dopracowaniem ofert. Mnogość ofert w zasięgu ręki robi wrażenie. Z pomocą naszych znakomitych korepetytorów można wyjątkowo szybko podnieść swoje umiejętności, by mieć możliwość dalszego, owocnego rozwoju. Warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane możliwości, dzięki którym usatysfakcjonowanych jest już tak wielu korzystających z oferty. Atrakcyjne ceny zachęcają do korzystania z propozycji.
obcokrajowcy
Written by: bobbi vie
From: http://www.flickr.com

Język polski wcale nie jest wcale trudny!

Pomimo globalnego kryzysu, można zauważyć olbrzymie zainteresowanie zagranicznych firm naszym krajem. Wielu biznesmenów z całego świata decyduje się na takie szalone ryzyko i postanawia założyć interes nad Wisłą. I najczęściej im to wychodzi. W największych miastach Polski możemy zauważyć dużą ilość ludzi z całego świata, którzy są już nieodłączną częścią naszego społeczeństwa. Nikogo już nie zadziwia język angielski, czy francuski, który słyszymy w porannym tramwaju.
flaga rosji
Oprawcowane przez: Nicolas Raymond
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn warto zapisać się na filologię rosyjską? Specjalistyczne rady

Jeszcze pewien czas temu w Polsce niechętnie poznawaliśmy język naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Było to rzecz jasna spowodowane sytuacją polityczną. Z uwagi na to, że język rosyjski był w każdej placówce edukacyjnej obowiązkowy, został szybko znienawidzony, jako język wroga narodowego. Tymczasem, to przecież znajomość rosyjskiego umożliwiała zrobienie zawrotnej kariery we wszystkich krajach Bloku Wschodniego.
Słowniki języków obcych
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Oferty angielskich szkół językowych

Znajomość obcych języków to właściwie zupełna podstawa na rynku pracy. Językiem angielskim posługuje się obecnie nadzwyczaj ogromna liczba krajów,a także ludzi w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych. Jest to jeden z głównych języków, jakim posługują się urzędnicy oraz inwestorzy, potrzeba więc jak najlepiej go znać i umieć się nim posługiwać. Nauka angielskiego nie jest zwyczajowo czymś bardzo skomplikowanym, ale dużo zależy w tej kwestii od nauczyciela i ucznia. Nauczanie angielskiego w szkole jest zwyczajowo niewystarczające, aby dobrze opanować ten język. Jak jednak zabrać się do nauki angielskiego, aby nauka ta nie poszła w las, którą szkołę językową wybrać? Wpisanie w wyszukiwarkę internetową angielski Warszawa może tu bardzo pomóc w wyszukiwaniu odpowiednich szkół językowych.
flaga rosji
Oprawcowane przez: Nicolas Raymond
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakich powodów tak naprawdę warto studiować filologię rosyjską?

Rosja to wciąż potęga - polityczna, ale także gospodarcza. Czyli można w sumie powiedzieć, iż filologia rosyjska w żadnym razie nie jest złym kierunkiem. Szczególnie, że język rosyjski to jeden z bardziej popularnych języków na świecie - dogadamy się po rosyjsku w oczywiście Rosji, lecz także choćby na Białorusi. Można powiedzieć, iż filologia rosyjska to przyszłościowy kierunek. Jeżeli w odpowiedni sposób podejdziesz do studiowania, kariery zawodowej, zapewne będziesz mógł, drogi filologu rosyjski - przyszły, zarobić niemałe pieniądze.

Wyłączenie sygnału analogowej telewizji naziemnej

19 marca 2013 roku zostanie wyłączony analogowy sygnał telewizji naziemnej na terenie obejmującym Elbląg, Rzeszów, Szczecin, Warszawę i Wisłę.

W Warszawie odbył się drugi Wikimaraton

W Warszawie w lokalu pańatwoomiasto przy Andersa 29 odbył się drugi już maraton edytowania Wikipedii. Zgromadziło on tym razem ponad dwudziestu uczestników.

Czy SpinCar jest ratunkiem dla upadającej fabryki FSO?

Chevrolety Aveo.]]
Fabryka Samochodów Osobowych (FSO) to najstarsza w Polsce fabryka samochodów osobowych. Zlokalizowana w Warszawie fabryka powstała na przełomie lat 40. i 50. XX wieku. Pierwszym produktem została Warszawa M-20, wzorowana na radzieckiej Pobiedzie. 6 listopada 1951 roku z linii produkcyjnej żerańskiej FSO zjechała pierwsza Warszawa M-20.

Polskę czeka kryzys, jakiego nie było od początku III RP

W Warszawie w siedzibie siedzibie Polskiej Akademii Nauk odbyła się debata ekonomiczna pt. "Alternatywa" nt. programu gospodarczego zorganizowana przez Prawo i Sprawiedliwość.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.