Informatyka
Studia

W jaki sposób pogodzić uczenie się ze swoimi pasjami, na jakie studia się zdecydować żeby się to mogło udać.

Wiele osób poszukując swojej drogi w życiu nie chce podążać typowo, i jak kilkadziesiąt procent absolwentów wybrać się na informatykę albo ekonomię. W końcu różnych specjalizacji które można studiować jest całkiem sporo, będą one odpowiadać na zainteresowania i potrzeby młodych ludzi i da się wśród nich coś ciekawego wybrać. Dla wielu osób ogromnym pragnieniem będzie znalezienie pracy, jaka nie tylko zagwarantuje im dobre pieniądze, lecz poza tym będzie zgodna z tym, czym się interesują.
nauka
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu/

Jakie informacje można nabyć kończąc informatykę?

Informatyka oraz związany z nią przemysł są szybko rozwijającymi się dziedzinami wiedzyoraz techniki. Niezmiennie rośnie popyt na fachowców, zapewniających przedsiębiorstwom konkurencyjność i wdrażanie najnowszych technologii. Równorzędnie ze wzrostem istoty informatyki w dzisiejszej gospodarce, wzrasta zainteresowanie tym kierunkiem studiów wśród absolwentów szkół średnich.

Oferta nauczania a szkoły policealne we Wrocławiu

Dla chcącego nic trudnego – jak brzmi popularna sentencja. Osoba, która chce się rozwijać, szuka drogi postępującego kształcenia, zapewne ją wkrótce odnajdzie. Wystarczy znaleźć dostatecznie dużo motywacji, w celu podjęcia kroków w kierunku daleszej nauki.

Konkurs Astrobot

Jeszcze do 15 marca 2013 roku uczniowie szkół gimanzjalnych mogą zgłaszać swoje pomysły na projekt kosmicznej misji badawczej, by wziąć udział w konkursie Astrobot.
Studenci
Written by: http://www.sxc.hu
From: http://www.sxc.hu

Gdzie iść na studia wyższe?

Przychodzi taki dzień w naszym życiu, gdy każdy myśli, jakie miasto miałby wybrać by rozpocząć w nim studia. Studia Wrocław? Katowice? Dzisiaj zastanówmy się na tym pierwszym mieście.
Akustyka w szkole
Written by: Armstrong
From: Armstrong

Jaki wybrać kierunek w liceum?

Zbiorowa opinia jest taka, że w murach szkolnych przebywają tylko dzieci. Dowodem sprzecznej tezy są szkoły dla dorosłych, jakie nauczają osoby pragnące wyrównać oświatowe zaległości.
książki
Written by: ricoeurian
From: http://www.flickr.com

Wrocław a edukacja na uczelniach wyższych

Przychodzi taki dzień w naszym życiu, kiedy każdy zastanawia się, jakie miasto miałby obrać by rozpocząć w nim studia. Studia Wrocław? Warszawa? Teraz skupmy się na tym pierwszym punkcie.

Redaktorzy Wikinews rozmawiają z Bogdanem Misiem i Leszkiem Olszańskim na temat współczesnych mediów

Z okazji 4. urodzin polskiego Wikinews reporterzy portalu postanowili przeprowadzić wywiady z zawodowymi dziennikarzami na temat kondycji współczesnych mediów i jakości samego dziennikarstwa. Poniżej przedstawiamy rozmowy z dziennikarzami zawodowo zajmującymi się dziennikarstwem internetowym: Leszkiem Olszańskim i Bogdanem Misiem, jakie odbyły się na przełomie stycznia i lutego 2009.

Bloger-amator nie może konkurować z zawodowcem - wywiad na temat dziennikarstwa z Bogdanem Misiem

Z okazji 4. urodzin polskiego Wikinews reporterzy tegoż serwisu postanowili przeprowadzić wywiady z zawodowymi dziennikarzami na temat kondycji współczesnych mediów i jakości samego dziennikarstwa. Poniżej przedstawiamy rozmowę z Bogdanem Misiem, jaka odbyła się drogą mailową.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.