DNA
tytan
Oprawcowane przez: tec_estromberg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szkoła policealna we Wrocławiu - a więc, gdzie się przejść po zawód, gdy nie ma możliwości dostać się na studia

Dla kogo tak naprawdę są przeznaczone szkoły policealne? Jak długi okres ma możliwość trwać w nich nauka? Jak sporo rodzai szkółek policealnych istnieje na obszarze zaciekawiającego nas dzisiaj Wrocławia? Jakiego typu kierunki istnieje możliwość po wybierać wewnątrz owych szkołach dokładnie na terenie miasta Wrocław? Co bywa potrzebne, aby móc się wewnątrz takiego typu szkółce zapisać? To wszyściutko bez najmniejszego problemu oDNAjdziesz w środku naszego nowiutkiego felietoniku!
szkoły policealne wrocław
Oprawcowane przez: sxc.hu
Treści źródłowe: sxc.hu

Szkoły policealne we Wrocławiu - a więc, gdzie iść się uczyć po zakończeniu liceum, jeśli nie posiadamy matury, albo nie pragniemy iść na studia

Jakie powstały szkoły policealne we Wrocławiu? Jakie mają w posiadaniu w ofercie kierunki? Jakie ogólnie istnieją rodzaje szkół policealnych? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemiku znajdziesz wewnątrz naszym nowiutkim artykule!

Rewolucja w biochemii: bakteria z arsenem w DNA

Na specjalnej konferencji prasowej naukowcy z amerykańskiej agencji kosmicznej donieśli o odkryciu bakterii, w której DNA zidentyfikowali arsen. Wg autorów pracy to pierwsza znana forma życia na Ziemi, w której pierwiastek inny niż tlen, węgiel, wodór, azot, czy fosfor składa się na strukturę DNA.
„Jeżeli coś tu na Ziemi potrafi zrobić coś tak niezwykłego, co jeszcze potrafi zrobić życie a czego nie widzieliśmy?”
NASA od kilku dni zapowiadała konferencję prasową na której zostanie przedstawione odkrycie, które zrewolucjonizuje naukę o życiu i jego poszukiwaniu poza Ziemią. Z nieoficjalnych wiadomości wiadomo było, że będzie ono dotyczyć arsenu. Keith Cowing, z portalu NASA Watch, dementował plotki o tym, że NASA odkryła życie pozaziemskie.

Odczytano genom pandy wielkiej

Naukowcy chińscy odczytali genom pandy wielkiej - podaje serwisWired Science.

Odczytano genom ogórka

Naukowcy chińscy odczytali genom ogórka - podaje czasopismoNature Genetics.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.