Zdrowie
studia wyższe

Popularne kierunki studiów

Studia to okres nauki i wiele osób podejmuje próbę zdobycia cennych umiejętności oraz doświadczenia właśnie zaczynając od nich. Jedne kierunki cieszą się większą popularnością, inne mniejszą i każdy może zdecydować się na taki kierunek, który najbardziej mu pasuje.
opiekun
Oprawcowane przez: Szpital Medicover
Treści źródłowe: Szpital Medicover

Jak zostać profesjonalnym opiekunem osób starszych?

Praca jako opiekun osób starszych w rzeczywistości jest bardzo angażująca i odpowiedzialna. Osoba troszcząca się o osoby w podeszłym wieku ma na celu zabiegać nie tylko o stan ich zdrowia, lecz również pomagać im w codziennym życiu. Zakres obowiązków opiekunów może być różny. Mnóstwo zależy przede wszystkim od stanu zdrowia oraz kondycji osób starszych, jak również miejsca pracy.
Zdrowie kobiety
Oprawcowane przez: jerine / http://www.flickr.com

Leczenie bez lekarza – znak naszych czasów?

Sporym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej kształcące w tej materii wybraliśmy Poznań. Powód jest prosty – można się tam edukować na kilku renomowanych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy i Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań ma więc interesującą ofertę, a studenci duże pole manewru.
Kobieta
Written by: plethr
From: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna ciągle cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Wybór jest duży, dosłownie w każdej miejscowości odnajdziemy gabinet lub placówkę medycyny naturalnej. Tego rodzaju zabiegi nierzadko są przeprowadzane w zwykłych gabinetach odnowy biologicznej. W tym tekście przyjrzymy się najbardziej popularnym rodzajom terapii niekonwencjonalnych.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Oprawcowane przez: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna

Od pewnego czasu karierę w sklepach robią tzw. „kramy bio”. To półki, gdzie odnaleźć można tylko produkty ekologiczne. Kilkadziesiąt lat temu nikt o takich rzeczach nie słyszał. Co zatem się zmieniło?
kobiety
Oprawcowane przez: Alex E. Proimos
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa

ING Życie to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, wielorakim doświadczeniem oraz klientami którzy od lat wracają zadowoleni. Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. ING Życie posiada wielu specjalistów w swojej dziedzinie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.