Klient
zegar
Written by: Calvado
From: Calvado

Właściciel firmy jest całą dobę w pracy. Nie powinno to dziwić, jak przeanalizujemy, jak dużo musi zrobić

O jakich sprawach musi pamiętać typowy przedsiębiorca? To pytanie na pierwszy rzut oka jest w stanie przerazić, ponieważ widzimy pełno obrazów, zaś każdy jest coraz bardziej niepokojący. Aby jednak nie popadać w skrajności i zbyt złowrogi humor warto rozdzielić te czynności i ocenić, jakie są bardziej, a jakie mniej ważne. Tak więc żeby nie tracić czasu na zbędne oraz mało istotne sprawy, musimy przyznać, że najważniejsze są podatki, pracownicy, klienci i różnorodnego typu pozwolenia.
Praca, biznesmen
Written by: www.s-lab.pl
From: www.s-lab.pl

Parę słów na temat NLP

Mimo, że niemal każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta lub specjalista w dziale marketingu słyszał o NLP to nadal jest ono dyscypliną elitarną. Dlaczego? Gdyż słysząc takie opinie jak: "To jest manipulacja" niewielu spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, by bliżej poznać techniki NLP. Lecz czyż nie jest tak, że zanim wydamy opinię należałoby, najpierw poznać zagadnienie? W szczególności, jeżeli może być na prawdę pomocne.
Mocne wejście Twojej firmy
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Czym jest ocena okresowa?

Oceny okresowe pracowników to aktualnie popularny sposób sprawdzania ich umiejętności, lecz także oszacowania tego jakie właściwości pracowników są potrzebne na konkretnym stanowisku. Jak wynika z badań tylko nieznacznie ponad 10% dużych przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego rodzaju metod nadzoru.
Praca, biznesmen
Written by: www.s-lab.pl
From: www.s-lab.pl

Kto ma prawo skorzystać z programu lojalnościowego?

Fakt, że zdobycie przez firmę nowego klienta jest, często, wielokrotnie droższe niż utrzymanie odbiorcy już posiadanego, powoduje, że podmioty gospodarcze wzmożoną uwagę zaczęły skupiać na narzędziach pomagających w utrzymaniu klientów. Wśród nich coraz większą popularnością zaczęły cieszyć się programy lojalnościowe, głównie dzięki swojej dużej skuteczności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.