Zadania
Laboratorium
Oprawcowane przez: Matteo Bagnoli
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Homogenizator wykorzystywany okazuje się być przy produkcji mleka

Wszyscy powiemy, że w laboratoriach używa się wiele różnych urządzeń, które mają różnorodne zadania, a przez nie wykonywane będą także przeróżne doświadczenia. Przez to także powinniśmy wiedzieć, że na stanie różnych laboratoriów odnajduje się lepkościomierz, a więc urządzenie do zmierzenia lepkości olejów. Przez to da się określić, czy konkretny olej posiada odpowiednie parametry oraz czy w dobry sposób będzie wykonywał swoje zadania, tak aby nie działać na szkodę jakiegoś urządzenia.
praca w domu
Oprawcowane przez: U.S. Department of Agriculture
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak skutecznie się motywować? Parę praktycznych wskazówek dla studentów, którzy w nadchodzących dniach zamierzają zacząć pisać pracę dyplomową

Redagowanie pracy dyplomowej, np. magisterskiej, bywa zajęciem dość mozolnym, a czasami nawet bardzo męczącym, choć na pewno znajdą się i tacy żacy, którym owo redagowanie kolejnych akapitów sprawia sporo przyjemności bądź nawet frajdy. Jednak lwia część słuchaczy wolałaby przyjemnie spędzać czas na zabawach, a nawet są i tacy delikwenci, którzy chętnie zlecą realizację tego zadania paniom zamieszczającym stosowne ogłoszenia w internecie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.