Język
fiszki
Oprawcowane przez: Les Petits Débrouillards
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pragniesz władać jednym z ważniejszych języków świata, naucz się języka hiszpańskiego z pomocą fiszek

We współczesnym świecie, znajomość języków innych narodów staje się niezwykle potrzebna a języka español, stała się niejako koniecznością w wielu państwach na świecie. Okazuje się, iż język hiszpański jest dużo częściej stosowany w w mowie niż na przykład język germański lub francuski. Jest językiem popularyzującym się coraz widoczniej nie tylko w sferze językoznawstwa czy sztuki ale również w sferze przedsiębiorczości . Znajomość języka hiszpańskiego to wymóg dla wszystkich, którzy wiążą swoją przyszłość z zatrudnieniem w ogólnoświatowych spółkach.
Nauka języka niemieckiego przez skype
Oprawcowane przez: Falk Lademann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Metody nauki języka niemieckiego. Co to jest Native Speaker? Skuteczne sposoby.

Jakie są najbardziej skuteczne metody nauki języka naszych zachodnich sąsiadów? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Tak jak w przypadku każdego innego języka główny nacisk należy kłaść na rozmowy – dobrze będzie, gdy dialogi w naszym przypadku będzie prowadził Native Speaker. Ich częstotliwość ma duży wpływ na poziom naszej wiedzy.
zabytki Berlina
Oprawcowane przez: zoetnet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Chciałbyś coś przetłumaczyć z niemieckiego - poszukaj tłumacza we Wrocławiu

Tłumaczenie języka obcego na polski, jak również odwrotnie, jest zadaniem wymagającym bardzo dużych zdolności i oczywiście znajomości wybranego języka. Przeważnie języki obce mimo budowy zdania jakie ma możliwość zdawać się zrozumiałe, niestety zawiera w sobie zupełnie inny przekaz. Jest to wywołane tym, że wiele słów posiada różne znaczenie i nie da się jasno określić, czy poszczególne słowo lub całe zdanie odnosi się konkretnie do jednego podmiotu, czy zawiera w sobie wiele różnych zagadnień.
flaga rosji
Oprawcowane przez: Nicolas Raymond
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakich powodów tak naprawdę warto studiować filologię rosyjską?

Rosja to wciąż potęga - polityczna, ale także gospodarcza. Czyli można w sumie powiedzieć, iż filologia rosyjska w żadnym razie nie jest złym kierunkiem. Szczególnie, że język rosyjski to jeden z bardziej popularnych języków na świecie - dogadamy się po rosyjsku w oczywiście Rosji, lecz także choćby na Białorusi. Można powiedzieć, iż filologia rosyjska to przyszłościowy kierunek. Jeżeli w odpowiedni sposób podejdziesz do studiowania, kariery zawodowej, zapewne będziesz mógł, drogi filologu rosyjski - przyszły, zarobić niemałe pieniądze.
Indywidualny kurs języków obcych
Written by: Moose
From: http://www.moose.pl

Pamiętaj o nauce języka obcego - inwestuj w swój rozwój

Jeśli ktoś z uwagą śledzi aktualną sytuację na rynku pracy, widzi doskonale, jak niezwykle trudno teraz o stałą pracę. Wszystko to za sprawą światowego kryzysu. Duże zakłady nie przyjmują kolejnych ludzi.
Written by: Platu Korepetycje

Szkolenia i korepetycje z języka polskiego dla osób z zagranicy oraz licealistów

Jak można się przekonać, język Polaków jest niełatwy nie tylko dla ludzi zza granicy. Oczywiście od uczniów, dla jakich polski stanowi język ojczysty, wymaga się czegoś dużo więcej, niż od przyjezdnych, którzy zwyczajnie pragną poznać polski język: interpretacji poezji, znajomości literatury, życiorysów najbardziej zasłużonych pisarzy, oraz historii i przemian w sztuce: renesansu, romantyzmu i reszty nazw, jakie przydają się raczej tylko na lekcjach i nigdy potem. Nie jest to jednak trudne, a potrzebne do zdania matury, a wychodzi na to, że niestety nie wszyscy dają sobie z tym radę. Często przydają się korepetycje język polski
Biznesmen
Written by: http://sxc.hu
From: http://sxc.hu

Tłumacz języka ukraińskiego – zawód przyszłości?

W czasie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej naczelnym językiem, którego nauczano uczniów, była oczywiście mowa Puszkina. Po przemianach 1989 na szczęście ten trend został zmieniony, w szkołach stał się główny język angielski. Trudno się dziwić, wszakże to obecnie właściwie naczelny język świata, a już na pewno nowoczesnych technologii. Warto wiedzieć, że języki wschodnie ostatnio powróciły do łask. Jest tak dlatego, bo przez lata ignorowano naszych wschodnich sąsiadów w kwestiach koneksji finansowych.
Zajęcia z dojazdem lektora
Written by: Moose
From: http://www.moose.pl

Zostań poliglotą!

Władanie dobrze przynajmniej jednym językiem, najkorzystniej rzecz jasna angielskim, jest dziś fundamentalną sprawą. Zdolności lingwistyczne należy szlifować już od najmłodszych lat, zatem jeśli chcesz, aby twoje dziecko świetnie władało językiem Szekspira, do Google wklej słowa „angielski dla dzieci Gdańsk”.
Praca, biznesmen
Oprawcowane przez: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Tłumacz języków obcych – czyli zawód przyjemny i pożyteczny

W dzisiejszych czasach trudno funkcjonować na rynku pracy umiejętności językowych, zwłaszcza bez znajomości j angielskiego. Pracodawcy coraz częściej wymagają, aby ich przyszli pracownicy byli wyposażeni całą masę umiejętności, między innymi opanowanie języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę .
Kobieta z tabletem
Oprawcowane przez: iStock
Treści źródłowe: iStock

Wybór szkoły językowej

Kiedy chodziliśmy do liceumrodzice wmawiają, że język obcy to klucz do sukcesu. Zwykleniewielu z nas bierze sobie te słowa do serca, ale szukając zatrudnienia, dostrzegamy pomyłkę. Nie jest zbyt późno na naukę języków obcych. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie szkoły językowe szczecin.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.