Język
flaga rosji
Oprawcowane przez: Nicolas Raymond
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakich powodów tak naprawdę warto studiować filologię rosyjską?

Rosja to wciąż potęga - polityczna, ale także gospodarcza. Czyli można w sumie powiedzieć, iż filologia rosyjska w żadnym razie nie jest złym kierunkiem. Szczególnie, że język rosyjski to jeden z bardziej popularnych języków na świecie - dogadamy się po rosyjsku w oczywiście Rosji, lecz także choćby na Białorusi. Można powiedzieć, iż filologia rosyjska to przyszłościowy kierunek. Jeżeli w odpowiedni sposób podejdziesz do studiowania, kariery zawodowej, zapewne będziesz mógł, drogi filologu rosyjski - przyszły, zarobić niemałe pieniądze.
Indywidualny kurs języków obcych
Written by: Moose
From: http://www.moose.pl

Pamiętaj o nauce języka obcego - inwestuj w swój rozwój

Jeśli ktoś z uwagą śledzi aktualną sytuację na rynku pracy, widzi doskonale, jak niezwykle trudno teraz o stałą pracę. Wszystko to za sprawą światowego kryzysu. Duże zakłady nie przyjmują kolejnych ludzi.
Written by: Platu Korepetycje

Szkolenia i korepetycje z języka polskiego dla osób z zagranicy oraz licealistów

Jak można się przekonać, język Polaków jest niełatwy nie tylko dla ludzi zza granicy. Oczywiście od uczniów, dla jakich polski stanowi język ojczysty, wymaga się czegoś dużo więcej, niż od przyjezdnych, którzy zwyczajnie pragną poznać polski język: interpretacji poezji, znajomości literatury, życiorysów najbardziej zasłużonych pisarzy, oraz historii i przemian w sztuce: renesansu, romantyzmu i reszty nazw, jakie przydają się raczej tylko na lekcjach i nigdy potem. Nie jest to jednak trudne, a potrzebne do zdania matury, a wychodzi na to, że niestety nie wszyscy dają sobie z tym radę. Często przydają się korepetycje język polski
Biznesmen
Written by: http://sxc.hu
From: http://sxc.hu

Tłumacz języka ukraińskiego – zawód przyszłości?

W czasie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej naczelnym językiem, którego nauczano uczniów, była oczywiście mowa Puszkina. Po przemianach 1989 na szczęście ten trend został zmieniony, w szkołach stał się główny język angielski. Trudno się dziwić, wszakże to obecnie właściwie naczelny język świata, a już na pewno nowoczesnych technologii. Warto wiedzieć, że języki wschodnie ostatnio powróciły do łask. Jest tak dlatego, bo przez lata ignorowano naszych wschodnich sąsiadów w kwestiach koneksji finansowych.
Zajęcia z dojazdem lektora
Written by: Moose
From: http://www.moose.pl

Zostań poliglotą!

Władanie dobrze przynajmniej jednym językiem, najkorzystniej rzecz jasna angielskim, jest dziś fundamentalną sprawą. Zdolności lingwistyczne należy szlifować już od najmłodszych lat, zatem jeśli chcesz, aby twoje dziecko świetnie władało językiem Szekspira, do Google wklej słowa „angielski dla dzieci Gdańsk”.
Praca, biznesmen
Oprawcowane przez: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Tłumacz języków obcych – czyli zawód przyjemny i pożyteczny

W dzisiejszych czasach trudno funkcjonować na rynku pracy umiejętności językowych, zwłaszcza bez znajomości j angielskiego. Pracodawcy coraz częściej wymagają, aby ich przyszli pracownicy byli wyposażeni całą masę umiejętności, między innymi opanowanie języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę .
Kobieta z tabletem
Oprawcowane przez: iStock
Treści źródłowe: iStock

Wybór szkoły językowej

Kiedy chodziliśmy do liceumrodzice wmawiają, że język obcy to klucz do sukcesu. Zwykleniewielu z nas bierze sobie te słowa do serca, ale szukając zatrudnienia, dostrzegamy pomyłkę. Nie jest zbyt późno na naukę języków obcych. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie szkoły językowe szczecin.

Jak wybrać kurs językowy?

myśleliście kiedykolwiek w jaki sposób znaleźć najlepszą szkołę językową? Czy ma być duża, zapewniać naukę wielu języków, czy lepsza będzie niewielka, zapewniająca tylko trzy lub cztery kursy? Czy lepiej by uczyli w niej polscy lektorzy po dobrych szkołach, czy może osoby z innych krajów, którzy będą uczyć swego ojczystego języka?
Języki obce online
Treści źródłowe: www.lingtown.pl

Nauka angielskiego online - zawsze kiedy chcesz!

Należy się rozwijać.Pogłębianie swojej inteligencji i rozbudowywanie kompetencji, to najkorzystniejsze co możemy dla siebie zrobić. Dobrze też, aby przynosiło nam to radość. Nauka języków obcych może być sposobem spędzania wolnego czasu. Zwłaszcza teraz, w epoce internetu, jest to łatwe«proste i nie wymaga wielkiej ilości czasu. Bardzo popularna ostatnio stała się nauka angielskiego online.
Moose - Centrum Języków Obcych
Oprawcowane przez: Moose.pl
Treści źródłowe: www.moose.pl

Indywidualne kursy nauki języków obcych

Centrum języków obcych - Moose to największa w kraju placówka oferująca kursy języków obcych (typu angielski Warszawa itp). Na rodzimym rynku centrum Moose funkcjonuje dokładnie od 1994 roku, a o wysokiej jakości kształcenia świadczą tysiące uczestników naszych kursów oraz pracowników wielu firm korzystających z naszych zajęć.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.