Gimnazjum
na studiach
Oprawcowane przez: Startup Mena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jaką szkołę ma wybrać gimnazjalista w celu kontunuacji edukacji po ukończeniu nauki w gimnazjum.

Kiedy uczeń zakańcza kolejny etap edukacji którym jest zakończenie gimnazjum, stoi przed dzieckiem ważny wybór. Do tej pory edukacja biegła niezależnie od gimnazjalisty. Chodziło się do przedszkola lub do "zerówki", podstawówki a później do gimnazjum. Wszystkie te fazy są obowiązkowe i trzeba po kolei do nich chodzić.

Konkurs Astrobot

Jeszcze do 15 marca 2013 roku uczniowie szkół gimanzjalnych mogą zgłaszać swoje pomysły na projekt kosmicznej misji badawczej, by wziąć udział w konkursie Astrobot.
Naucz się zawodu i odbierz darmowy tablet
Oprawcowane przez: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Kryteria wyboru szkoły średniej

W mieście takim jak Wrocław, liceum spotkać można jest na każdym kroku. Jedne cieszą się większą renomą, drugie z kolei należą do tych mniej renomowanych. Absolwentom gimnazjów trudno od razu wybrać.
Studenci
Written by: http://www.sxc.hu
From: http://www.sxc.hu

Szkoły prywatne na poziomie

Szkoła prywatna nie jest równoważna z tym, że opłacając ją kupujemy sobie dyplom i ignorujemy ewentualną niską jakość dydaktyki. Ta niesprawiedliwa opinia jest już dawno nieaktualna. Warunki są zmienne a szkoły prywatne zaczynają coraz efektywniej wypełniać niedociągnięcia w polskim systemie szkolnictwa.

Egzamin gimnazjalny 2009: test językowy

Prawie 480 tys. uczniów III klas z około 7 tys. gimnazjów w całym kraju napisało trzecią i ostatnią część egzaminu – test językowy. Jest to pierwszy taki egzamin w historii gimnazjum.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.