Życie
hasło

Jak wybrać kierunek studiów?

Selekcja kierunku studiów to pierwszy krok w dojrzałe życie. Od owej decyzji zależy w dużej mierze nasza przyszłość na gruncie zawodowym. Jakim sposobem podjąć należytą decyzję, jaka zagwarantuje nam równocześnie możliwość rozwijania swych zamiłowań i rzeczywistą szansę na odszukanie pracy po zakończeniu studiów?


Jak wybrać kierunek studiów?

Kontrakcja na to pytanie nie jest prosta.
depresja
Written by: Jay Aremac
From: http://www.flickr.com

Pomoc psychologiczna

Współcześnie, dobie rosnącego zabiegania młodych ludzi, pochłoniętych pracą a także różnorakimi obowiązkami życia codziennego, coraz częściej zauważa się kłopoty na tle psychicznym. Życie w dużym stresie, brak odpowiedniego wypoczynku i różne czynniki przyczyniają się do tego, że coraz więcej osób musi zmagać się z samym sobą. Nie mniej jednak, razem z coraz szybszym tempem życia idzie także postęp w obszarze psychologii, która obecnie potrafi efektywnie przeciwdziałać różnorakim chorobom. Wystarczy na przykład znaleźć taką opcję jak gabinet psychoterapii, by mieć szansę by otrzymać fachowe rozeznanie.
Gdańsk
Written by: MrSco

Ceny nieruchomości na Pomorzu

Na rynku od początku roku widać spadek cen nieruchomości. Gdańska ta fala spadkowa również dotyczy. Przeciętnie za metr kwadratowy lokum zapłacimy teraz 6000, to o wiele mniej niż w 2011 o podobnej porze. Na rynku willi jest nawet bardziej korzystna pora dla planujących zakup. Tu opłaty za metr obniżyły się aż o pół tysiąca złotych. Obecnie trzeba wyłożyć około cztery i pół tysiąca za m2. Jak widać, zarówno jeśli chodzi o wille, jak i mieszkania Gdańsk wpisuje się w ogólnokrajową tendencję.
kobiety
Oprawcowane przez: Alex E. Proimos
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa

ING Życie to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, wielorakim doświadczeniem oraz klientami którzy od lat wracają zadowoleni. Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. ING Życie posiada wielu specjalistów w swojej dziedzinie.

„New Scientist”: Czy życie pochodzi z komet?

widziana w Swift's Creek w stanie Victoria w Australii 23 stycznia 2007]]
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.