Rodzice
przedszkola
Oprawcowane przez: mik Krakow
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Otwieranie w pełni prywatnego przedszkola - czy to się opłaca?

W naszej obecnej chwili, mimo dosyć sporego spadku narodzin dzieci w przeciągu ostatnich lat, nadal wielu rodziców posiada problemy z zamieszczeniem malucha w przedszkolu - większość publicznych przedszkoli bywa po zajmowanych przez dzieciaki, których to rodzice albo niewiarygodnie dużo pracują albo nie mają dla swojego malucha pełnej opieki.
Zgodne małżeństwo
Written by: Valentina Yachichurova
From: http://www.flickr.com

Nowoczesne placówki oświatowe dla małoletnich.

Dzisiejszy świat zmierza do tego, aby jak najprędzej rozpoczynać wszelką edukację. Z tego powodu powołuje się do życia specjalistyczne przedszkola, które nastawione są nie tylko na zabawę, ale także edukację dopasowaną do możliwości najmłodszych.


Nowoczesne placówki oświatowe dla małoletnich.

Szybkie rozpoczynanie nauki, zwłaszcza nauki języków obcych, później daje oszołamiające rezultaty.
Szkoła
Oprawcowane przez: sunriseOdyssey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zalety chodzenia do szkoły dialogu kultur?

Rodzice niejednokrotnie myślą, do której szkoły zapisać swoją latorośl. Wartą przeanalizowania możliwością są szkoły dialogu kultur. Dlaczego?
Mothercare
Oprawcowane przez: Indi Samarajiva
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wychowanie dziecka – skąd współcześnie brać niezbędną wiedzę, żeby być świadomym rodzicem?

Przyjście na świat dziecka jest dla jego rodziców zupełnie nowym doświadczeniem. Faktycznie często młodzi rodzice mają obawy dotyczące wychowania własnej pociechy. Nie jest to bowiem bezproblemowe zadanie, zwłaszcza jeżeli jest to pierwsze dziecko. Skąd w takim razie czerpać potrzebną wiedzę?
Śpioszki
Oprawcowane przez: Ingvild Hunsrød
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Porównujemy rzeczy zdecydowanie potrzebne dla naszego dziecka

Pragniemy dla własnego dzieciaczka wszystko co najwspanialsze. No wiadomo: radość dziecka to zapewne dla każdego rodzica coś wielce znaczącego. Można w sumie powiedzieć, że niejako instynktownie polscy rodzice potrafią zadbać o własną latorośl, chociaż często jest to niesamowicie trudne. Niektóre dzieci są spokojne, inne zaś niejako sprawiają sporo kłopotów wychowawczych. DNA z pewnością odgrywa wielką rolę.

W co się bawić z maluchem?

Sporo specjalistów do spraw wychowania bije na alarm. Nasze dzieci oglądają za wiele telewizji i spędzają za wiele czasu przed wyświetlaczami pecetów. Zabawki dla dzieci są coraz częściej wypierane przez odtwórcze wgapianie się w migające obrazki. Media obrazkowe zastępują książki, które skutecznie rozwijają inteligencję. Jeśli masz malucha, powinieneś zapoznać się z paroma faktami.
Dzieci w szkole
Oprawcowane przez: 0Odyssey0
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Literki i cyferki dla dzieci

Nauka pisania to złożony proces, który uczy nasze pociechy uwagi i twórczego myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do opanowania tej umiejętności jest poznawanie alfabetu i cyferek. Obecnie w Internecie można poszukać wiele pomocy edukacyjnych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką alfabetu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.