Ślub
Written by: desi.italy

Odjazdowe prezenty na urodziny!

Urodziny, imieniny, rocznice to chwile w których obdarowujemy naszych bliskich i znajomych upominkami. Nie jest istotne, czy będzie to wspólny obiad, wypad do kina, czy też własnoręcznie zrobiona kartka. Znacząca jest pamięć o drugiej osobie a także pragnienie sprawienia jej radości. Każdy podarunek, jaki wręczymy zasługuje na tytuł specjalnego. Fajne prezenty nie muszą posiadać jednak formy praktycznej. Poniżej piszemy o tym, w jaki sposób sprawić komuś nietypową niespodziankę.
Snowboard, zima
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Wesela w górach

kilka lat temu popularne stało się organizowanie ślubu i wesela w górach. rozumie się - malownicze krajobrazy nęcąi są zdecydowanie ciekawszą scenerią ślubu niż miejska dżungla. Mieszkańcy miejscowości i wiosek w górach wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu par, zatem organizacja wesela w górach nie nastręcza problemu.
Written by: Wonderbox Pologne

Zaproszenia na ślub

Decyzja o wyborze zaproszeń ślubnych stanowi coś więcej niż poinformowanie gości o terminie i miejscu ślubu. Oryginalne zaproszenia ślubne powinny dać gościom wyobrażenie czego powinny się spodziewać po Waszej uroczystości. Jeśli zdecydowaliście się wziąć ślub i posiadacie wyobrażenie jak ten wymarzony dzień powinien wyglądać, już teraz pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dostosowując ich styl do planowanego wydarzenia.

Planowanie ślubu i wesela – Jak przebrnąć?

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w w ciągu naszego życia. Tego dnia, człowiek, wraz z ukochaną osobą, formalnie zakłada rodzinę, rozpoczynając tym samym nowe życie. Zanim jednak będzie to miało miejsce, musimy zaplanować przebieg ślubu i wesela.
O ile w przypadku ślubu czekają nas raczej nieskomplikowane przygotowania, o tyle zaplanowanie wesela wymaga dużo więcej zachodu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.